Kübra Doğru Ünlü yazdı! Üç Kız Kardeş 39. bölümünde neler oldu?

[ad_1]

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Üç Kız Kardeş 39. bölümünde neler oldu?

SOMER, TÜRKAN’DAN AYRILMAYA KARAR VERDİ!

39. bölümde Somer, Türkan’a olan aşkını bir kenara bırakıp Türkan’dan ayrılmaya karar verdi. Somer’i terk eden Türkan, kendi imkanlarıyla tuttuğu evinde yaşamaya başladı. Türkân’ın bu süreçte ayakta tutan ise karnındaki bebeği…Somer’in varlığından hala haberi olmayan karnındaki bebeği ile bu evde daha ne kadar yaşayacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz…

Türkan’ın nerede yaşadığını öğrenmek için harekete geçen Somer, Türkan’ın yaşadığı evi görünce yaşananlara çok üzüldü.

DERYA, MUSTAFA’NIN YANINDA!

Yeni filizlenen Derya Mustafa aşkının cephesinde ise birbirinden büyük açmazlar devam etti. Derya’nın Mustafa’nın yanına sığınması, iki aileyi karşı karşıya getirdi. Sevilay kendisiyle ilgili ön yargılı olan Derya’nın ailesine yaşadıklarını tek tek anlattı. Nesrin’in Sevilay’a olan tutumu değişmeyince, Sevilay’da sertleşti.

BU EVDE DERYA’NIN ADI ANILMAYACAK!

Sadık, Derya’nın evi terk etmesinin ardından İzmir’e gitti. Yaşanılan onca çirkin durumdan sonra Mustafa’yı, Derya’nın yanında görünce Sadık, sinirlerine hâkim olamadı. Çıkan tartışmada Mustafa ‘Derya’yı alır giderim, bir daha yüzümü göremezsin!’ deyince, Sadık Bey, Mustafa’ya saldırmaya başladı. İkiliyi ayırmak Serdar’a düştü. Derya’nın göz göre göre tehlikeli sularda yüzmesine izin vermeyeceğini net bir şekilde ortaya koydu.

TÜRKAN, AİLESİNİN DETEĞİNİ KAYBETTİ!

Diğer taraftan diğer yaraları olan büyük kızları Türkan’ın yaşadığı o ev içlerine sinmedi ve Nesrin ve Sadık, Türkan’ı ikna etmek için kaldığı eve gittiler. Türkan annesi ve babasını karşısında görünce oldukça şaşırdı. Ailesinin kendisine desteğinden şüphe etmezken, anne ve babasının yaptıklarına karşı çıkması Türkan’ı iyice kızdırdı.

RÜÇHAN ÖZER’İN YANINDAN AYRILMIYOR!

Saldırıya uğrayan ve komaya giren Özer’den günler sonra iyi haber geldi. Çok geçmeden Özer’e bunu yapan kişi yakalandı. Türkan herkese karşı tek başına ayakta kalmaya çalışırken, Rüçhan ise Özer’in yanından bir dakika bile ayrılmamaya karar verdi. Mesut’un kamerasındaki görüntüleri izleyen Dönüş, tesadüf eseri Özer’in başına gelenlerden Rüçhan Hanım’ın sorumlu olduğunu öğrendi.

MİNE’NİN YENİ PLANI!

Tüm bu yaşananlar içerisinde Mine’de; Türkan ve Somer ayrılığı için yeni planlarıyla varlığını korudu. Asıl amacı Somer’i yeniden kazanmak olan Mine’nin kurduğu plan işe yaradı.

TÜRKAN, GAZETEDE GÖRDÜĞÜ HABERLE YIKILDI!

Mine ile birlikte Kiraz’ı hastaneye götüren Somer, kapıda kendisini bekleyen muhabirlerle konuştu. Somer “Türkan Hanım ile yolları ayırdık” dedi. Somer, her şeye rağmen Türkan’ı yalnız bırakmak istemese de yaptığı bu açıklamayla barışma ihtimallerini; Türkan cephesinde yok etti.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*