Üç Kız Kardeş 31. bölüm izle tek parça! Üç Kız Kardeş son bölüm full izle!

[ad_1]

Üç Kız Kardeş 31. bölüm izle tek parça! Üç Kız Kardeş son bölüm full izle!

Üç Kız Kardeş dizisinin 31. bölümü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünde; Rüçhan, Somer ve avukatlar Kiraz’ı Mine’ye polisin teslim etmediğini öğrenirler. Bunu yapanın kim olduğunu öğrenmeye çalışırlarken Somer, annesinden şüphelenir. Rüçhan da Türkan’a karşı şüphe duymaya başlar. Bu Türkan’la Rüçhan arsında yeni bir gerilime neden olur. Türkan gerçeği itiraf edemez. İşte Üç Kız Kardeş son bölüm full izle linkleri…

Üç Kız Kardeş 31. bölüm izle

Mine, Kiraz’ın aniden hastalanması üzerine hastaneye giderken Mustafa’yla yolu kesişir. Somer kızının hasta olduğunu ve Mine’nin yine çocuğuna bakamadığını Mustafa sayesinde öğrenir. Hastaneye koşup Kiraz’ı kurtarmak ister ama yine Mine’yi elinden kaçırır. Somer artık Mine’ye iyice bilenir. Kızının yerini öğrenmek için harekete geçer.

Nesrin, Dönüş’le ilgili kaygısını Fatih’le konuşur. Bir yandan da Sadık’ın barışma çabalarını görür ve buna kayıtsız kalamaz. Dönüş yine onları bir araya getirir. Sadık ve Nesrin arasında sular durulup barışma sağlanacakken Fatih yeni bir krizle Sadık’ın evine gelir.

Sevilay ve Türkan, Rüçhan’ın ağır şartlarına rağmen iş sözleşmesini imzalarlar. Sevilay’ın o akşam Rüçhan’ın evinde yemeğe kalması, Özer’i çok zor durumda bırakır. Sevilay da artık Rüçhan gibi gerçeği açık etmeden restlerini ortaya koyarak kendini gösterir.

Türkan, Kiraz’ın hastalanmasından sonra iyice köşeye sıkışır ve çocuğu Mine’ye teslim ettiğine pişman olur. Somer, kızını Mine’ye teslim edenin Türkan olduğunu öğrenirse çok büyük bir gerilim yaşanacağının artık farkındadır ve sona gelinmiştir.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*